مصاحبه تلفنی - رادیو اقتصاد

  • Like
  • 0

صوت مصاحبه تلفنی معاون بیمه ای سازمان با برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد در خصوص خدمات بیمه ای

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی:

 

برنامه ریزی ها و هدفگذاری ها در سازمان تامین اجتماعی بر مبنای حمایت از تولید داخلی انجام می شود

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در یک ارتباط تلفنی با برنامه "روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد" به مناسبت هفته تامین اجتماعی به تبیین اقدامات این سازمان در جهت حمایت از کالای ایرانی پرداخت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در این گفتگوی رادیویی، هفته تامین اجتماعی را به ٤٢ میلیون جامعه تحت پوشش که شامل بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران، کارفرمایان و ٧٠ هزار نیروی انسانی شاغل در این سازمان است، تبریک گفت.
وی با بیان اینکه رونق تامین اجتماعی در گرو رونق تولید و اشتغال است، گفت: با رونق تولید هزینه های سازمان تامین اجتماعی کاهش می یابد. گسترش اشتغال و کارآفرینی، دریافت حق بیمه ها را افزایش می دهد و در نتیجه زمینه ساز ارتقای خدمات این سازمان می شود.
زدا تصریح کرد: تمامی برنامه ریزی ها و هدفگذاری ها در سازمان تامین اجتماعی بر اساس رونق کارآفرینی و اشتغال انجام می شود.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان تولید از کالای ایرانی و جهت دهی برنامه های سازمان تامین اجتماعی در این مسیرگفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان را با هدف حمایت از کارفرمایان اجرا کردیم. بیش از ٦٠ هزار تقاضا از سوی کارفرمایان در این زمینه دریافت کردیم و ١٥٠٠ میلیارد تومانی که باید صرف پرداخت جریمه می شد به حوزه کار و تولید تزریق شد.
وی تقسیط بدهی کارفرمایان را به عنوان یکی دیگر از اقدامات تامین اجتماعی در جهت کمک به نیروهای مولد برشمرد و افزود: جهت تسریع امور تا ٤٥ قسط بدهی کارفرمایان را به استان ها تفویض کردیم.
زدا توسعه خدمات الکترونیکی را یکی دیگر از اقدامات این سازمان عنوان کرد و گفت: توسعه خدمات غیرحضوری موجب کاهش مراجعه و تکریم مخاطبان است.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی به افتتاح پروژه های این سازمان در هفته تامین اجتماعی نیز اشاره و اظهار داشت: ٥٠پروژه در همین ایام راه اندازی و یا کلنگ زنی می شود و برای نمونه می توان به پروژه های اردل، بروجن، ورامین، کاشان و شیراز در چند روز اخیر اشاره کرد. تلاش می کنیم خدمات این سازمان را به نقاط کمتر برخوردار توسعه دهیم تا هموطنان عزیز در سراسر کشور طعم شیرینی تامین اجتماعی را بچشند. 

صوت مصاحبه تلفنی معاون بیمه ای سازمان با برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد در خصوص خدمات بیمه ای

 

 

 

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.