همکاری با فعالان رسانه ای

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:

آماده همکاری با فعالان رسانه‌ای برای بهره‌مندی مناسب از خدمات تأمین اجتماعی هستیم

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی بر آمادگی این سازمان برای برقراری ارتباط مناسب و همکاری با فعالین رسانه‌ای برای بهره‌مندی مناسب از خدمات تأمین اجتماعی تأکید کرد.

همکاری با فعالان رسانه ای

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا در جلسه‌ای با اعضای انجمن صنفی مدیران رسانه‌ها اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی برای برقراری ارتباط مناسب با انجمن صنفی مدیران رسانه‌ها آمادگی دارد و پیشنهاد ما این است که برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و کارگروه‌های مشترک برنامه ریزی صورت گیرد و مسائل مورد علاقه دو طرف در این جلسات بررسی شود.

زدا با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور ٦٥ هزار نفر نیروی انسانی در اختیار دارد، گفت: برای بهبود انجام امور و پرهیز از فعالیت سلیقه‌ای، استفاده حداکثری از فن آوری اطلاعات مورد توجه قرار گرفته است و در کنار آن فرهنگ سازی و برقراری ارتباط صحیح با شرکای اجتماعی مورد توجه است.

وی ادامه داد: ما یک سازمان اجتماعی هستیم و باید در قبال نیمی از جمعیت کشور که از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند، پاسخگو باشیم.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: برای برقراری ارتباط با جامعه و اطلاع رسانی خدمات سازمان فضای مجازی بیشترین استفاده را دارد و در این رابطه تمامی بخشنامه‌ها و فرمهای اداری در سایت سازمان قرار گرفته است.

زدا با بیان اینکه در ٩ ما گذشته ماهیانه به طور متوسط یک میلیون و ١٠٠ هزار لیست اینترنتی به سازمان ارسال شده است، اظهار داشت: در رابطه با بازرسی در سازمان تأمین اجتماعی در سال جاری شاهد تحولات جدی خواهیم بود و بازرسان سازمان از امکانات و تجهیزات نوین در بازرسی استفاده می‌کنند و به اطلاعات لازم دسترسی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی همواره مصالح اجتماعی را سرلوحه کارهای خود قرار می‌دهد، گفت: در دوره فعلی مدیریت این سازمان توجه به برنامه محوری از نکات قابل توجه است و در سال گذشته برنامه راهبردی و برنامه عملیاتی سازمان تهیه و تدوین شد و سازمان تأمین اجتماعی به سازمانی دارای برنامه مشخص تبدیل شده است.

زدا با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی به ٤٢ میلیون نفر از اقشار گوناگون جامعه خدمت رسانی می‌کند و یک میلیون و ٥٠٠ هزار کارفرما در سراسر کشور کارکنان خود را تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار داده‌اند، گفت: ما در سازمان تأمین اجتماعی کارفرمایان را شرکای اجتماعی خود می‌دانیم و باید برای برقراری ارتباط مناسب با این عزیزان تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی ماهیانه ٤٢٠٠ میلیارد تومان بابت مستمری بازنشستگان پرداخت می‌کند و بودجه این سازمان در سال جاری بالغ بر ٧٣ هزار میلیارد تومان است که این بودجه در سازمان تأمین اجتماعی وصول و هزینه می‌شود.

امیرعباس تقی پور، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: برای رفع مشکلات مربوط به بیمه خبرنگاران همکاری بسیار خوبی با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داریم و تفاهم نامه سازمان تأمین اجتماعی و معاونت مطبوعاتی در حال نهایی شدن است و امیدواریم تا قبل از روز خبرنگار نهایی شود.

وی با تأکید براینکه سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات به اصحاب رسانه آمادگی کامل دارد، افزود: سازمان تأمین اجتماعی دارای رویکرد فرهنگی و اجتماعی است و خدمت رسانی به فعالان حوزه فرهنگ مورد توجه قرار گرفته است.

اعضای انجمن صنفی مدیران رسانه‌ها نیز در این جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با سازمان تأمین اجتماعی و بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

گفتنی است، قرار شد برای تقویت مناسبات فی‌مابین، جلسات منظمی برنامه ریزی و عملی شود.

 

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.