شورای اداری- استان فارس آذرماه 1394

  • Like
  • 0

استفاده از بانک های اطلاعاتی برای شناسایی بهتر بیمه شدگان

جلسه شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی استان فارس با حضور معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی کشور در شیراز برگزار شد.

شورای اداری- استان فارس آذرماه 1394

  زدا معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی کشور دراین جلسه بابیان این مطلب که مدیریت این سازمان از دو سال پیش با اتخاذ روش های مطلوب مدیریتی و استفاده از راهکار هایی با بازده مناسب و رویکردی پاسخگو مدارانه در صدد توسعه و ارتقا خدمات سازمانی است گفت: در طول هشت  سال هشت مدیر دراین سازمان تعویض شد و این بزرگترین آسیب در استفاده از مدیران غیر سازمانی در تامین اجتماعی بود اما امروز مدیران سازمانی ما بجای آشنایی با مسایل تخصصی سازمان ، با اشراف کامل به امور به سراغ کمبودها رفته اند تا راهبردهای حل مشکلات را بصورت تخصصی بیابند ونسبت به حل آن اقدام کنند .

 

شورای اداری- استان فارس آذرماه 1394

 وی با اشاره به این نکته که طی یکسال گذشته مطالعات و تحقیقات جامعی در خصوص نقش سازمان در برنامه ششم توسعه کشور داشته ایم افزود :امروز ضمن تعامل مناسب با تمامی قوای سه گانه کشور بهترین روش های مدیریتی را برای پیشبرد اهداف سازمان مد نظر داریم.

معاون فنی ودرآمد سازمان از دسترسی آسان به بانک اطلاعات قوی سازمانهای اجرایی خبرداد وگفت : با تفاهم نامه های مختلفی که با برخی سازمانها همچون سازمان ثبت احوال و سازمان ثبت اسناد و املاک منعقد نموده ایم توانسته ایم با استفاده از بانک های اطلاعاتی این سازمان ها  از بسیاری از همپوشانی ها و استفاده من غیر حق از منابع سازمان جلوگیری کنیم .

 

وی در ادامه  ترویج وبکارگیری شبکه ها و فضای الکترونیکی در سازمان را در حد خوبی ارزیابی نمود و گفت: در ماه گذشته یک میلیون لیست حق بیمه را بصورت اینترنتی دریافت نموده ایم و امیدواریم طرح پرداخت متمرکز بیمه بیکاری ومستمری افراد که هم اکنون در برخی شعب تهران به صورت آزمایشی در حال اجراست در آینده نزدیک در کل کشور عملیاتی گردد .

گفتنی است در این مراسم تنی چند از روسا ، مسئولین واحدهای درآمد و اجراییات شعب تامین اجتماعی و کارشناسان ستادی اداره کل فارس به بیان نقطه نظرات خویش پیرامون عملکرد معاونت فنی و درآمد پرداختند ودر پایان از 40 نفر از کارمندان نمونه و ساعی این اداره کل با اهدا لوح تقدیر و هدیه قدردانی گردید.

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.