تعیین تکلیف بدهی شهرداری تهران به سازمان تأمین اجتماعی

بدهی شهرداری تهران به سازمان تأمین اجتماعی تعیین تکلیف شد

 

 

 

 

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی از تعیین تکلیف بدهی شهرداری تهران به این سازمان خبر داد و گفت: به دنبال برگزاری جلسات کارشناسی منظم و همکاری دو مجموعه، نحوه پرداخت بدهی شهرداری تهران به تأمین اجتماعی مشخص شد.

 

تعیین تکلیف بدهی شهرداری تهران به سازمان تأمین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا از همکاری و حسن نیت شهرداری تهران در تعیین تکلیف بدهی این نهاد به سازمان تأمین اجتماعی تشکر کرد و اظهار داشت: بر اساس توافقات صورت گرفته بخشی از بدهی شهرداری تهران به صورت نقدی پرداخت و مابقی آن نیز تقسیط شده است.
وی بدهی شهرداری تهران به تأمین اجتماعی را مربوط به حق بیمه کارکنان این مجموعه و همچنین کارکنان وابسته به پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی با شهرداری‌ها و بسیاری از نهادهای عمومی و دولتی مراودات مالی دارد و ارگان‌های مختلف حق بیمه کارکنان خود را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می‌کنند.
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی اجرای دقیق قانون و دریافت به موقع حق بیمه را از مسائل مورد توجه این سازمان برشمرد و گفت: همانگونه که بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز حقوق بازنشستگی خود را در موعد مقرر و بدون تأخیر از سازمان تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند، کارفرمایان محترم نیز بایستی حق بیمه کارکنان خود را در موعد قانونی به سازمان تأمین اجتماعی بپردازند.

 

 

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.