عملکرد ممتاز تامین اجتماعی در ماههای اخیر

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی عملکرد سازمان تأمین‌اجتماعی را طی ماه‌های اخیر ممتاز دانست و گفت: امیدوارم شاهد تداوم روند رو به رشد این سازمان باشیم.

عملکرد تأمین‌اجتماعی طی ماه‌های اخیر ممتاز بوده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر علی ربیعی در همایش «تبیین استراتژی و برنامه‌های سال 93 سازمان تأمین‌اجتماعی باتوجه به سیاست‌های کلان حوزه سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری»، اصلاح نظام خدمت‌رسانی و ارتقای‌کیفیت خدمات را تنها با تلاش و همت مدیران و کارکنان دلسوز و تلاشگر امکان‌پذیر دانست.
وی کسب رضایت مردم را بزرگترین دستاورد سازمان تأمین‌اجتماعی دانست و گفت: تأمین‌اجتماعی در جامعه تأثیر زیادی دارد و با همدلی و همراهی بدنه اجرایی می‌توانیم شاهد تحول جدی در خدمت‌رسانی این سازمان باشیم.
دکتر ربیعی تحولات و اقدامات انجام شده در تأمین‌اجتماعی طی ماه‌های اخیر را ممتاز دانست و گفت: برای اولین بار در تأمین‌اجتماعی افزایش مستمری‌ها به موقع اعمال شد و بودجه سازمان نیز در موعد مقرر به تصویب رسید.
وی پرداخت مناسب مطالبات مراکز طرف قرارداد را از دیگر اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر برشمرد و افزود: درحال‌حاضر مطالبات مراکز درمانی از تأمین‌اجتماعی به روز است.
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی حفظ فضای آرام کاری و بهبود فرهنگ سازمانی را استراتژی فعالیت تأمین‌اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: در سازمان تأمین‌اجتماعی باید ثبات و احترام به کار کارشناسی مورد توجه باشد و باید به برنامه‌ها وفادار باشیم و از انجام کارهای سلیقه‌ای پرهیز کنیم.
دکتر ربیعی تخصصی شدن فعالیت‌ها را از مهمترین راهکارها برای ارتقای سازمانی دانست.

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.