پاسخگو بودن سازمان

زمان انتشار: ۱۳۹۲ شنبه ۱۷ اسفند ساعت 19:37 | تعداد بازدید: 178 | کد مطلب: 4541
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی:

در تامین اجتماعی تمایل زیادی برای پاسخگو بودن وجود دارد

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی، تعامل و همفکری با کارفرمایان را منجر به ارتقاء خدمت‌رسانی این سازمان دانست و گفت: در تامین اجتماعی تمایل زیادی برای پاسخگو بودن به شرکای اجتماعی وجود دارد و امیدواریم شاهد افزایش تعامل و ارتباط سازنده بین تامین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان باشیم.
در تامین اجتماعی تمایل زیادی برای پاسخگو بودن وجود دارد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در جلسه‌ای با اعضای هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان، بسط و گسترش تعامل با کارفرمایان در همه زمینه‌ها را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: پاسخگو بودن در مقابل کارفرمایان و شفافیت در قوانین و بخشنامه‌ها از مهمترین اولویت‌های تامین اجتماعی است.
وی کاهش دوره‌های زمانی محاسبات بیمه‌ای را از دیگر برنامه‌های حوزه فنی و درآمد تامین اجتماعی برشمرد و گفت: دوره‌های فعلی محاسبات بیمه‌ای در تامین اجتماعی یک‌ساله است که تبدیل آن به دوره 6 ماهه در گام اول پیگیری می‌شود و امیدواریم در مراحل بعد بتوانیم محاسبات بیمه‌ای را به دوره‌های کوتاه‌تر نیز برسانیم.
زدا آسیب شناسی و رفع مشکلات موجود در حسابرسی‌ها را از دیگر برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی برشمرد و افزود: برای تسریع در انجام حسابرسی‌ها و بازرسی از دفاتر قانونی، واگذاری این امور به کارگزاری‌های سازمان تامین اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفته است و با این کار بخشی از خواسته‌ها و مشکلات کارفرمایان برطرف می‌شود.
وی ایجاد هیات‌های تجدیدنظر جدید را از اقدامات انجام شده برای تسریع در خدمت‌رسانی به کارفرمایان عنوان کرد و ادامه داد: دریافت غیرحضوری لیست حق بیمه از دیگر اقدامات سازمان تامین اجتماعی در راستای ارائه خدمات الکترونیکی است و ابلاغ‌های تامین اجتماعی نیز از حالت سنتی به ایمیل تبدیل می‌شود.
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی اظهار امیدواری کرد که مجموعه اقدامات انجام شده باعث افزایش رضایتمندی کارفرمایان و تداوم ارتباط موثر و سازنده سازمان تامین اجتماعی با کارفرمایان باشد.

گزارش تصویری نشست مشترک اعضای هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان با معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان تامین اجتماعی

بازگشتاطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.